Ruim twee jaar geleden plaatste ik onderstaand bericht:

Het is zover, de nieuwe site staat online. Achter de schermen hebben we het oude ontwerp een geheel nieuwe look gegeven. Omdat dit allemaal handwerk is, is het natuurlijk mogelijk dat er foutjes in geslopen zijn. Mocht u ze tegenkomen, neem dan aub contact op met de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. U kunt de webmaster uiteraard ook benaderen als u dingen mist op de site of leuke ideeën heeft die het plaatsen waard zijn.

Maar de tijd staat niet stil en we zitten ook niet stil. De site zoals u hem al kende, is in een nieuw jasje gestoken. Weer net iets moderner en hij voldoet weer aan alle veiligheidseisen. Veel leesplezier! Mocht u fouten zien of ideeën hebben om de site te verbeteren, neem dan aub contact op met de Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Ook als u mooie foto's hebt (van voldoende kwaliteit) die op de site geplaatst kunnen worden. 

ves