Wandelactiviteiten voor leden van de VES

Met de Ierse Setter Club is afgesproken dat de VES leden ook kunnen deelnemen aan de wandelingen, welke worden gehouden in 7 regio’s. Deze info staat gepubliceerd op de website van de Ierse Setter Club, met daarbij de contactpersonen. Deze worden ook gepubliceerd op FB.

Ook onze zusterverenigingen Nederlandse Gordon Setter Club en de Ierse Setter Rood/Wit maken gebruik van deze regiowandelingen.

Hieronder een overzicht:

Regio Midden-Nederland wandelt op de Hoorneboegseheide in Hilversum op de 1e zondag van de maand om 11:00 uur.

Regio Zuid-Holland wandelt in het Balijbos in Zoetermeer op de 2e zondag van de maand om 11:00 uur.

Regio Noord-Holland wandelt op diverse locaties (Texel in sept.) (Groet in okt. t/m febr.) (IJmuiderslag mrt) (Wijk aan Zee apr.mei) T/m aug. wordt niet gewandeld. Aanvang altijd 10:30 uur.

Regio Brabant-Zeeland wandelt altijd in de Chaamse Bossen bij Chaam op de 3e zondag van de maand om 13:30 uur.

Regio Limburg wandelt altijd in de Leenderbossen op de 4e zondag van de maand om 10:30 uur. Daarnaast organiseert deze regio nog extra wandelingen op Nieuwjaarsdag, Pasen, Koningsdag, Hemelvaartdag en Pinksteren mits de bovenstaande regio’s dan niets organiseren. Ook de 5e zondag van de maand wordt hier vaak een wandeling georganiseerd en een avondwandeling in de zomer. Locaties wijken dan af, Overloonse duinen in Overloon, De Meinweg in Herkenbosch en de Brunsummerheide in Brunssum.

Regio Noord-Oost wandelt altijd om 14:00 uur. Men heeft geen vaste zondag. Meestal wordt er gewandeld in Gieten of bij het Lauwersmeer, in sommige gevallen ook nog op andere locaties.
Zij organiseren eenmaal per jaar een Amerikaanse picknick en een barbecue.

Regio Gelderland is er ook nog maar hier hebben we tot dusverre geen regioleider kunnen vinden die dit op zich wil nemen (dus wandel liefhebbers meld u aan).

Naast de agenda van de Ierse Setter Club en het clubblad de Ierse Setter Klanken heeft iedere regio z’n eigen FB pagina. Hierop worden de evenementen aangemaakt en kan men aangeven of men gaat. Dit is niet verplicht maar voor de regioleiders erg handig. Regio Zuid-Holland en regio Limburg doen tijdens de wandeling altijd een korte pauze om gezellig bij te kletsen onder het genot van een beker koffie/thee of chocomel. Zo heeft de regioleider een idee hoeveel mensen er komen en hoeveel koffie etc. gemaakt moet worden.

 Onderstaand de links naar fb pagina's van de regio's:

Midden-Nederland https://www.facebook.com/groups/626389577510759

Zuid-Holland https://www.facebook.com/groups/1798284103771732

Noord-Holland https://www.facebook.com/groups/463382457466855

Regio-Brabant-Zeeland https://www.facebook.com/groups/1208375159209908

Regio Limburg https://www.facebook.com/groups/1632144527048172

Regio Noord Oost https://www.facebook.com/groups/103906789795806

Advies is om altijd de FB pagina en de website in de gaten te houden. Bij feestdagen zoals dit jaar met Pasen viel op de 3de zondag. Regio Noord-Holland hield de 3de zondag, dus 1ste Paasdag aan. Regio Brabant-Zeeland week uit naar de 2de Paasdag. Ook bij extreem weer, stormen in jan/ feb en tropische dagen kan het voorkomen dat de wandeling geannuleerd wordt. Bij twijfel kun je het beste contact opnemen met de regioleider.