Fouten en/of wijzigingen voorbehouden.
Merkt u een fout, meldt dit dan aub.

Wijchen 12 december 2010

Keurmeester: Dhr. B. van Maren

REUEN
CAC/CACIB/BOS: Bournefield Hocuspocus
RES.CAC/RES.CACIB: Fantail's Knock Out

TEVEN
CAC/CACIB/BOB: Pretty Woman of Slow Fox
RES.CACIB: Damris of Kyntire
RES.CAC: Tattersett Fire and Shade

Tussenklas reuen
2U/RES.CAC/RES.CACIB Fantail's Knock Out
2ZG Fantail's Knight Errant

Openklas reuen
G Hunter of Kyntire

Kampioensklas reuen
1U/CAC/CACIB/BOS Bournefield Hocuspocus Nl.Kamp. 
2U Huy of Kyntire

Jeugdklas teven
1U/J.CAC/RES.CAC Tattersett Fire and Shade Nl.J.Kamp.

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOB Pretty Woman of Slow Fox Nl. Kamp.
2U/RES.CACIB Damris of Kyntire

Veteranenklas teven
1U/V.CAC Yamina of Kyntire


Amsterdam 28 november 2010

Keurmeester: Mevr. L. Zake

REUEN
CAC/CACIB/BOB/W'00: Artizoé High Caliber
RES.CAC/RES.CACIB: Fairray Countdown

TEVEN
CAC/CACIB/BOS/W'00: Fanchon Kadon's Sara Lee
RES.CAC/RES.CACIB: Lady Bijou

Jeugdklas reuen
1U/JEUGDWINNER Upperwood Snow Patrol

Tussenklas reuen
1U Huntwood King of Fairray

Openklas reuen
1U Fanchon Sedgwick Reynard Ozz Garth
2U Mister Magic Marly and Me Venatrisett
3ZG Fanchon Sholto to Royden Osmar Geezer
ABS Set'r Ridge's Delivering the Dream

Kampioensklas reuen
CAC/CACIB/BOB/W'00 Artizoé High Caliber
2U/RES.CAC/RES.CACIB Fairray Countdown
3U Fanchon Siddel Roan Osbert Goober
4U Quick Love of Slow Fox
ABS Sansibar Halifax

Puppyklas teven
ABS Fairray Liberty

Jeugdklas teven
1U/JEUGDWINSTER Tattersett Fire and Shade
2ZG Upperwood Made For
ABS Set'r Ridge's Wild at Heart

Openklas teven
1U/RES.CAC/RES.CACIB Lady Bijou
2U Fairray Express

Kampioensklas:
CAC/CACIB/BOS/W'00 Fanchon Kadon's Sara Lee Nl. Kamp.
2U Blue Baltic's Crystal Melody
3U Sunflame Coloured Peaces of A Dream

Veteranenklas teven
1U/BESTE VETERAAN Upperwood Mystic Moonlight


Bleiswijk 7 november 2010

Keurmeester: Dhr. Lehkonen

REUEN
CAC/CACIB/BOS: Mister magic Marley and me Venatrisett
RES.CAC/RES.CACIB: Fanchon Sedgwick Reynard Ozz Garth

TEVEN
CAC/CACIB/BOB/BIG6: Sunflame Coloured Peaces of A Dream
RES.CAC/RES.CACIB: Fanchon Kadon's Sara Lee

Openklas reuen
1U/CAC/CACIB/BOS Mister Magic Marley and me Venatrisett
2U/RES.CAC/RES.CACIB Fanchon Sedgwick Reynard Ozz Garth
3U Fanchon Sholto Royden Osmar Geezer

Jeugdklas teven
1ZG Upperwood Made For
2ZG Tattersett Fire and Shade

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOB/BIG6 Sunflame Coloured Peaces of A Dream
2U/RES.CAC/RES.CACIB Fanchon Kadon's Sara Lee

Veteranenklas teven
1U/BESTE VETERAAN VAN DE DAG Upperwood Mystic Moonlight


Utrecht 23 oktober 2010

Keurmeester: Dhr. N. Deschuymere

REUEN
CAC/CACIB/BOS: Quality Boy of Slow Fox

TEVEN
CAC/CACIB/BOB: Pretty Woman of Slow Fox
RES.CAC/RES.CACIB: Sunflame Coloured Peaces of A Dream

Openklas reuen
1U/CAC/CACIB/BOS Quality Boy of Slow Fox

Puppyklas teven
1VB Upperwood Made For

Jeugdklas teven
1ZG Tattersett Fire and Shade

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOB Pretty Woman of Slow Fox
RES.CAC/RES.CACIB Sunflame Coloured Peaces of A Dream

Veteranenklas teven
1U/RES.CAC Upperwood Mystic Moonlight


Zwolle 10 oktober 2010

Keurmeester: Mevr. C. Muldoon

REUEN
CAC/CACIB/BOS: Fanchon Roan Osbert Goober
RES.CAC/RES.CACIB: Mister Magic Marley and Me Venatrisett

TEVEN
CAC/CACIB/BOB: Sunflame Coloured Peaces Of A Dream
RES.CAC/RES.CACIB: Fanchon Kadon's Sara Lee

Openklas reuen 
1U/CAC/CACIB/BOS Fanchon Roan Osbert Goober Nl. Kamp.
2U/RES.CAC/RES.CACIB Mister Magic Marley and Me Venatrisett
3U Sholto to Royden Osmar Geezer
4U Fanchon Sedgwick Reynard Ozz Garth

Kampioensklas reuen
1U Quick Love of Slow Fox

Puppyklas teven
1VB Upperwood Made For

Jeugdklas teven
1ZG Tattersett Fire and Shade

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOB Sunflame Coloured Peaces of A Dream
2U/RES.CAC/RES.CACIB Fanchon Kadon's Sara Lee

Veteranenklas teven
1U/RES.CAC/BVIS Upperwood Mystic Moonlight Nl. Veteranen Kamp. 


Maastricht 26 september 2010

Keurmeester: Dhr. McCoy

REUEN
CAC/BOS: Fantail's Knock Out
RES.CAC/CACIB: Huy of Kyntire
RES.CACIB: Huy of Kyntire

TEVEN
CAC/CACIB/BOB: Sunflame Coloured Peaces Of A Dream
RES.CAC/RES.CACIB: Pretty Woman of Slow Fox

Jeugdklas reuen
1U/CAC Fantail's Knock Out
2ZG Fantail's Knight Errant

Tussenklas reuen
1U/RES.CACIB Hunter of Kyntire

Openklas reuen
1U/RES.CAC/CACIB Huy of Kyntire

Kampioensklas reuen
1U Sansibar Halifax
2ZG Bournefield Hocuspocus
ABS Quick Love of Slow Fox

Puppyklas teven 
1VB Upperwood Made For

Jeugdklas teven
1ZG Tattersett Fire and Shade
ABS Fantail's Kiss me Quick

Tussenklas teven
1U Hope of Kyntire

Openklas teven
1U Lady Bijou
2ZG Vanquish Gentle Rose
G Emmelien of Margareth's Wood

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOB Sunflame Coloured Peaces Of A Dream
2U/RES.CAC/RES.CACIB Pretty Woman of Slow Fox

Veteranenklas
1U/BESTE VETERAAN Upperwood Mystic Moonlight


Rotterdam 29 augustus 2010

Keurmeester: Mevr. L. van Genechten

REUEN
CAC/CACIB/BOB: Mr.Masterpiece of Slow Fox
RES.CAC/RES.CACIB: Fantail's Keep Them Talking

TEVEN
CAC/CACIB/BOS: Fantail's Justify My Faith
RES.CAC/RES.CACIB: Pretty Woman of Slow Fox

Jeugdklas reuen
1U/J.CAC Fantail's Knight Errant

Tussenklas reuen
1U RES.CAC/RES.CACIB Fantail's Keep Them Talking
2U Hunter of Kyntire

Openklas reuen
1U Huy of Kyntire

Kampioensklas reuen
1U/CAC/CACIB/BOB Mr.Masterpiece of Slow Fox
2U Bournehouse Royal Dreamer
ABS Quick Love of Slow Fox

Jeugdklas teven 
1U/J.CAC Fantail's Kiss Me Quick
2U Tattersett Fire and Shade

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOS Fantail's Justify My Faith
2U RES.CAC/RES.CACIB Pretty Woman of Slow Fox


Uden 19 juni 2010

Keurmeester: Dhr. T. Leenen

REUEN
CAC/CACIB/BOB: Huy of Kyntire
RES.CAC/RES.CACIB: Hunter of Kyntire

TEVEN
CAC/CACIB/BOS: Hope of Kyntire
RES.CAC/RES.CACIB: Duchesse Glenview

Jeugdklas reuen
1ZG Fantail's Knock-Out

Tussenklas reuen
1U RES.CAC/RES.CACIB Hunter of Kyntire

Openklas reuen
1U CAC/CACIB/BOB Huy of Kyntire
2U Quality Boy of Slow Fox

Kampioensklas reuen
1U Quick Love of Slow Fox

Jeugdklas teven
1U Tattersett Hibernica Nl. J. Kamp. 

Tussenklas teven
1U/CAC/CACIB/BOS Hope of Kyntire

Openklas:
1U RES.CAC/RES.CACIB Duchesse Glenview


KC De Baronie 6 juni 2010

Keurmeester: Dhr. M. van Iersel

REUEN
CAC/CACIB/BOB: Quality Boy of Slow Fox
J.CAC/RES.CAC: Fantail's Knock-Out

TEVEN
CAC/CACIB/BOS: Upperwood Mystic Moonlight
RES.CAC/RES.CACIB: Sunflame Coloured Peaces Of A Dream

Jeugdklas reuen
1U/J.CAC/RES.CAC Fantail's Knock-Out

Openklas reuen
1U/CAC/CACIB/BOBQuality Boy of Slow Fox

Babyklas teven
1VB/ 2BESTE BABY IN SHOW Upperwood Made For

Jeugdklas teven
1U/J.CAC Tattersett Fire and Shade
2U Fantail's Kiss Me Quick

Openklas teven
1U/RES.CAC/RES.CACIB Sunflame Coloured Peaces Of A Dream
2U Vanquish Gentle-Rose

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB Upperwood Mystic Moonlight


Jachthondenshow 30 mei 2010

Keurmeester: Dhr. C. Bexon (GB)

REUEN
CAC/BOS: Wansleydale Orszak Prince
RES.CAC: Swannery Magic Legend
BESTE BABY IN SHOW: Upperwood Snow Patrol

TEVEN
CAC/BOB: Sunflame Coloured Peaces Of A Dream
RES.CAC: Upperwood Mystic Moonlight

Babyklas reuen
1VB/BESTE BABY IN SHOW Upperwood Snow Patrol

Jeugdklas reuen
1ZG Ksiazecy Brylant Zorszaku Chrobrego
2ZG Fantail's Knock-Out

Openklas reuen
1U/RES.CAC Swannery Magic Legend
2U Quality Boy of Slow Fox

Kampioensklas reuen
1U/CACWansleydale Orszak Prince
2U Quick Love of Slow Fox

Babyklas teven 
1VB Upperwood Made for Sunflame

Jeugdklas teven
1U Fantail's Kiss Me Twice
2U Tattersett Fire and Shade
3U Tattersett Hibernica

Openklas teven
1U/CAC/BOB Sunflame Coloured Peaces Of A Dream
2U Vanquish Gentle-Rose

Kampioensklas teven
1U/RES.CAC Upperwood Mystic Moonlight


Arnhem 23 mei 2010

Keurmeester: Dhr. Vella

REUEN
CAC/CACIB/BOB: Fanchon Sholto to Royden Osmar Geezer
RES.CAC/RES.CACIB: Sansibar Halifax

TEVEN
CAC/CACIB/BOS: Hope of Kyntire
RES.CAC/RES.CACIB: Fanchon Kadon's Sara Lee

Jeugdklas reuen
1ZG Fantail's Knock-Out

Tussenklas reuen
1U Mister Magic Marley and Me Venatrisett
2ZG Hunter of Kyntire

Openklas reuen
1U/CAC/CACIB/BOB Fanchon Sholto to Royden Osmar Geezer
2U/RES.CAC/RES.CACIB Sansibar Halifax
3UHuy of Kyntire 
4U Fanchon Sedgwick Reynard Ozz Garth

Tussenklas teven
1U/CAC/CACOB/BOS Hope of Kyntir

Kampioensklas teven
1U/RES.CAC/RES.CACIB Fanchon Kadon's Sara Lee
2U Riccioluto's Dream About Flowers


Goes 18 april 2010

Keurmeester: Mevr. E. 't Lam

REUEN
CAC/BOB: Fantail's Keep Them talking
RES.CAC/CACIB: Swannery Magic Legend
RES.CACIB: Bournefield Hocuspocus

TEVEN
CAC/BOS: Fantail's Kiss Me Quick

Gebruikshondenklas reuen
1U/RES.CACIB Bournefield Hocuspocus

Openklas reuen
1U Huy of Kyntire

Jeugdklas reuen
1U/CAC/BOB Fantail's Keep Them Talking

Tussenklas reuen
1ZG Hunter of Kyntire

Kampioensklas reuen
1U/RES.CAC/CACIB Swannery Magic Legend

Jeugdklas teven
1U/CAC/BOS Fantail's Kiss Me Quick
2ZG Hope of Kyntire


Leeuwarden 5 april 2010

Keurmeester: Dhr. H. Anderson

REUEN
CAC/BOB: Set'r Ridge Delivering The Dream
RES.CAC/res.CACIB: Fanchon Kadon's Candy Man Can

TEVEN
CAC/CACIB/BOS: Fanchon Kadon's Sara Lee

Jeugdklas reuen
1U/CAC/BOB Set'r Ridge Delivering The Dream

Tussenklas reuen
1ZG Hunter of Kyntire

Openklas reuen
1U/RES.CAC/RES.CACIB Fanchon Kadon's Candy Man Can
2ZG Huy of Kyntire
3ZG Fanchon Sholto Royden Osmar Geezer

Jeugdklas teven
1ZG Set'r Ridge Wild at Heart
2ZG Hope of Kyntire

Openklas teven
1ZG Orange Chelsey v. t'Blockhuys

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOS Fanchon Kadon's Sara Lee


Leiden 20 maart 2010

Keurmeester: Mevr. G. Halff- van Boven

REUEN
CAC/CACIB/BOB: Quick Love of Slow Fox
RES.CAC: Fantail's Keep Them Talking

TEVEN
CAC/CACIB/BOS: Fanchon Kadon's Sara Lee
RES.CAC: Tattersett Hibernica

Jeugdklas reuen
1U/RES.CAC Fantail's Keep Them Talking
2U Fantail's Knock-Out

Tussenklas:
1U Hunter of Kyntire
ABS Magic Nister Marley and me Venatrisett

Openklas reuen
1U/RES.CAC/RES.CACIB Huy of Kyntire
2U Fanchon Kadon's Candy Man Can
3ZG Swannery Magic Legend
ABS Fanchon Sedgwick Reynard Ozz Garth

Kampioensklas:
1U/CAC/CACIB/BOB Quick Love of Slow Fox
-Bournehouse Royal Dreamer: 2U

Jeugdklas teven
1U/RES.CAC Tattersett Hibernica
2ZG Hope of Kyntire

Kampioensklas teveen
1U/CAC/CACIB Fanchon Kadon's Sara Lee


Groningen 7 maart 2010

Keurmeester: Dhr. R. Blomme (BE)

REUEN
CAC/CACIB/BOS: Bournehouse Royal Dreamer
RES.CAC/RES.CACIB: Swannery Magic Legend

TEVEN
CAC/CACIB/BOB: Upperwood Mystic Moonlight
RES.CAC/RES.CACIB: Sunflame Coloured Peaces of A Dream

Jeugdklas reuen
1U/RES.CAC Fantail's Keep Them Talking
2ZG Set'r Ridge Delivering The Dream

Openklas reuen
1U/RES.CAC/RES.CACIB Swannery Magic Legend

Kampioensklas reuen
1U/CAC/CACIB Bournehouse Royal Dreamer: 
2U Quick Love of Slow Fox

Jeugdklas teven
1U Tattersett Hibernica
2G Set'r Ridge Wild at Heart

Openklas teven
1U/RES./CAC/RES.CACIB Sunflame Coloured Peaces of A Dream

Kampioensklas teven
1U/CAC/CACIB/BOB/BIG3 Upperwood Mystic Moonlight


Eindhoven 5 februari 2010

Keurmeester Dhr. G. Kips (LUX)

REUEN
CAC/CACIB/BOB: Fanchon Sholto To Royden Osmar Geezer
RES.CAC/RES.CACIB: Fairray Example

TEVEN
CAC/CACIB/BOS: Fanchon Kadon's Sara Lee
RES.CAC/RES.CACIB: Fanchon Kadon's Sara Lee

Jeugdklas reuen
1U Hunter of Kyntire
2U Fantail's knock Out

Tussenklas reuen
1U/RES.CAC/RES.CACIB Fairray Example

Openklas reuen
1U/CAC/CACIB/BOB Fanchon Sholto To Royden Osmar Geezer
2U Huy of Kyntire
3U Fanchon Sedwick Reynard Ozz Garth
4U Quality Boy of Slow Fox

Jeugdklas teven
1U Hope of Kyntire

Tussenklas teven
1U RES.CAC/RES.CACIB Fairray Express

Kampioensklas teven
1U CAC/CACIB Fanchon Kadon's Sara Lee